Projeler

Atlantis Çevre Teknolojileri, Toz Tutma ve Filtreleme, Baca Gazı Filtreleme, Duman Kontrolü, Yakıt Geri Kazanım (Vapor Receovery), Asit Geri Kazanım (Acid Receovery), Gaz Yıkama (Scrubber), Yağ Tutucular, DOP Geri Kazanım (DOP Recovery), Koku Giderme konularında projeler geliştirmektedir.

Daha Yeşil ve Çevre Dostu Endüstriyel Tesisler İçin Profesyonel Çözümler

Çevre

Atlantis Çevre Teknolojileri, dünyanın daha temiz ve insanların daha sağlıklı yaşaması için sanayi kaynaklı hava kirliliğini önleme konusunda teknolojik çözümler üretir.

Kalifiye çalışanları ve mühendislik alt yapısı ile çevre teknolojileri sektöründeki gelişmeleri sürekli takip eder ve bu sistemleri uygulamaya koyar.
Endüstriyel projelerde mühendislik, kalite, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve işçi sağlığı gibi temel ihtiyaçlara öncelik veren Atlantis Çevre Teknolojileri, gelişen teknolojiye paralel olarak çalışmalarına devam etmektedir.

 

Haberler

Teknik Tekstilde, Türkiye’nin en büyüğü Flokser Grup Atlantis Çevre'yi tercih etti. Atlantis Çevre Flokser Grup fabrikalarının yeni üretim hattı filtre ve havalandırma işine başladı.
Devamı »